Uitslagen bijgewerkt :  16 april 2018


Uitslagverwerking vergemakkelijken?
Het is enorm moeilijk om alle uitslagen van de AV Veluwe-leden te achterhalen.

  • Heb je nog een uitslag van een AV Veluwe-lid? Stuur deze dan vooral in via het eenvoudige webformulier.
  • Bij veel wedstrijden kun je je vaak van tevoren digitaal inschrijven. Maak het ons zo gemakkelijk mogelijk door daar de Atletiekunie-vereniging 'Veluwe' te selecteren. Het lidmaatschapnummer tref je aan op je sportpas die je per post vanuit de Atletiekunie hebt ontvangen. Zo sta je altijd netjes in de uitslagenlijst en vinden we je zo

 

     
Heerde Loopavond AV De Gemzen 17 april 2018 3 KM
  Jan Hollak 11.52
1E V Corien van der Bijl 12.20
     
Beekbergen NoMen Race 15 april 2018  
  Voor uitslagen klik hier.  
     
Emst Veluwse Bron Run 14 april 2018 6 KM
1E M Ellard Schutte 24.06
     
Nijmegen The Night Run Festival 13 april 2018 5 KM
  Mariëtte van Marrewijk 33.53
     
Zwolle Baanloop 12 april 2018 5 KM
  Rinus Groen 22.25
  Marcel Mars 22.50
     
Rotterdam Marathon 8 april 2018 42,195 KM
  Shayne Rookhuizen 2.54.07
  Nils van Elzelingen 2.57.56
  Frank de Graeff 3.01.40
  Ruud Frieling 3.36.18
     
Barchem Lochemse Bergloop 8 april 2018 5 KM
  Ed van der Zwaan 27.26
     
Deventer IJsselloop 8 april 2018 15 KM
  Raymundo van Egmond 1.09.56
  Melanie Hartgers 1.13.33
  Michel Manintveld 1.16.08
  Ed Maternum 1.19.34
     
    10 KM
  Bas de Kluizenaar 36.03
  Jeroen Willemsen 37.45
  Leon Barten 42.17
  Nick Palapessy 43.31
  Tonnie de Winter 43.32
  Henk van der Schaaf 46.24
  Rob Petersen 46.41
  Bert Duursma 48.22
  Jan de Graaf 51.57
  Frank Vervoort 53.12
  Bert Nijkamp 57.26
  Anja van Boekel 59.32
  Ingrid Leemkuil 1.02.08
  Harry Kers 1.02.42
  Yvonne Hafkamp 1.06.20
  Irma Kleverwal 1.12.21
     
    5 KM
  Sylvia van Opijnen 26.33
  Rita van Beem 26.53
  Diana Smies 28.28
     
Hoorn Westfriese RunBikeRun 8 april 2018
 
  Roland Besselink 1.12.24
     
Hengelo Halve Marathon 3 april 2018
10 KM
  Johan Voorhorst 57.36
     
Zandvoort Circuit Run 25 maart 2018 21,1 KM
  Jan-Willem  van Drieënhuizen 1.44.56
  JanHendrik Wolters 1.45.18
     
Zwolle Ekiden 25 maart 2018 42,195 KM
  Pink Veluwe Chickies 2 3.39.29
  Pink Veluwe Chickies 3.57.28
     
Harderwijk Bosloopcompetitie 25 maart 2018 5 KM
  Sylvia Berends 25.32
     
Venlo Venloop 25 maart 2018 21,1 KM
  Hubert von Berg 1.55.50
     
Eerbeek Lenteloop 25 maart 2018 21,1 KM
  Nick Palapessy 1.37.58
     
  Lenteloop Trail 25 maart 2018 10 KM
  Henri Rutgers 51.16
  Jan Veltman 53.52
  Leo Brummelkamp 57.46
  Fred Laan 1.14.10
     
    20 KM
  Raymundo van Egmond 1.42.51
     
Garderen Bos- en Heideloop 24 maart 2018 5 KM
  Rinus Groen 22.32
     
Epe Baanloop AV Cialfo 20 maart 2018 5000 M
  Bas de Kluizenaar 17.03
  Ronald Derksen 17.46
     
    1000 M
  Rinus Groen 4.10
     
Almere Lenteloop 18 maart 2018 30 KM
  Rachel de Weerd 2.26.06
     
Utrecht Marathon 18 maart 2018 42,195 KM
  Harold Peterman 3.11.40
  Marije Scholten 3.41.42
  Ingrid Rook 3.42.05
  Elmer Hartkamp 3.46.23
  Ruud Frieling 3.53.20
     
    21,1 KM
  Janet van Ginkel 1.55.36
  Ed Maternum 1.55.36
     
Wapenveld Kruidenloop 17 maart 2018 10 KM
2E M50 Eric Baten 38.37
     
Bussloo Rondje Bussloo 11 maart 2018 7,5 KM
  Fred Laan 51.40
     
    15 KM
  Ellard Schutte 1.11.23
  Melanie Hartgers-Tjapkes 1.14.39
     
Harderwijk Halve Marathon 10 maart 2018 10 KM
  Maarten Laan 1.09.07
     
Vorden Acht Kastelenloop 4 maart 2018 30 KM
  Ingrid Rook 2.25.48
  Ruud Frieling 2.27.38
  Elmer Hartkamp 2.31.34
  Marije Scholten 2.32.44
  Rene van Vliet 2.39.37
  Lia van der Meulen 2.39.57
     
    21,1 KM
  Tonnie de Winter 1.45.29
     
    10 KM
3E M Bas de Kluizenaar 35.33
2E M45 Ronald Derksen 36.14
  Henk van der Schaaf 45.02
  Ed van der Zwaan 52.02
  Ronald Brouwer 52.42
     
Groet Groet uit Schoorl 11 februari 2018 30 KM
  Jan-Willem van Drieënhuizen 2.41.21
     
    10 KM
1E NK M65 Ton Smit 39.31
     
Ugchelen Leestencross 11 februari 2018  
  Voor uitslagen klik hier.  
     
Apeldoorn Midwintermarathon - Asselronde 4 februari 2018 25 KM
3E M45 Ronald Derksen 1.34.00
  Jelmer van Leeningen 1.37.36
  Jeroen Willemsen 1.38.55
  Frank de Graeff 1.46.34
  Harold Peterman 1.54.19
  Leon Barten 1.55.20
  JanHendrik Wolters 1.59.52
  Marije Scholten 2.01.06
  Elmer Hartkamp 2.01.39
  Ingrid Rook 2.02.11
  Rene van Vliet 2.04.47
  Ellard Schutte 2.05.12
  Lia van der Meulen 2.06.45
  Dik Musch 2.08.14
  Ruud Frieling 2.08.39
  Maarten Laan 2.10.38
  Raoul Swelsen 2.10.58
  Tom Balke 2.13.16
  Arno Buitenhuis 2.14.07
  Jan van de Esschert 2.15.26
  Lidy Kerhof Jonkman 2.19.45
  Hans Groen 2.24.26
  Raoul Huisman 2.24.26
  Henk van der Does 2.24.47
  Anja van Boekel-van der Schaaf 2.27.08
  Helene Geers 2.27.15
  Gert van den Brink 2.27.38
  Jan-Willem van Drieënhuizen 2.28.48
  Karin Cordia 2.28.48
  Ingrid Leemkuil 2.30.00
  Hans Evers 2.39.28
     
  Midwintermarathon - Minimarathon 4 februari 2018 16,1 KM
  Shayne Rookhuizen 59.10
  Wilbert Pannekoek 59.41
1E M50 Mark Westerhof 1.01.25
  Eric Baten 1.02.24
  Seran Nijkamp 1.02.47
  Nick Palapessy 1.10.16
  Henri Rutgers 1.10.23
  Tonnie de Winter 1.10.37
  Mario de Diks 1.12.15
  Norbert Loschelder 1.14.08
  Mike Lap 1.15.47
  Bert Duursma 1.16.57
  Mynko Peterink 1.17.57
  Marco de Boer 1.17.57
  Jaap van de Rijt 1.18.14
  Michel Manintveld 1.18.24
  Leo Brummelkamp 1.20.29
  Tim van Heumen 1.21.17
  Dennis Weerts 1.21.19
  Janet van Ginkel 1.22.48
  Ed Maternum 1.23.00
  Justyna Pietrzyk 1.23.14
  Suzanne Leunk 1.24.41
2E V60 Anneke Prenger 1.26.01
  Anneke de Loos-Luik 1.26.15
  Jan de Graaf 1.26.17
  Walter Stouten 1.29.10
  Mariëtte van Marrewijk 1.29.47
  Titia de Wit 1.30.48
  Manda Alosery-Tijssen 1.31.22
  Hans Wichers-Schreur 1.32.21
  Fred Laan 1.33.25
  Sharon Janssen 1.33.31
  Bert Nijkamp 1.33.33
  Hajni Potopeanu 1.34.36
  Marco Modderkolk 1.34.45
  Bram van der Linde 1.35.07
  Carina Evertse 1.36.27
  Francis Janson 1.36.29
  Jaya Sicco Smit 1.37.17
  Harry Kers 1.37.37
  Iris de Jong 1.38.25
  Peter Oosterhaven 1.40.39
  Erik Wiersma 1.43.24
  Erica Mulder 1.43.25
  Gert ter Buurkes 1.44.40
  Angela van der Mast-Onvle 1.44.46
  Ans Drost 1.46.12
  Annemieke de Jong-Griever 1.46.57
  Wim de Haan 1.46.57
  Gerhard Brummelkamp 1.47.37
  Trees Stens 1.51.29
  Gerda Beeuwkes 1.53.01
  Aat Kerpershoek 1.53.01
  Chris Willems 1.54.21
  Sandra van den Berg 1.56.28
  Annemieke Stout-Kamp 1.58.56
     
  Midwintermarathon - Acht van Apeldoorn 4 februari 2018 8 KM
3E M40 Marald Brons 30.14
1E M65 Cees Weeda 31.04
2E M45 Roland Besselink 32.04
  Erik-Jan Muts 33.01
  Henk van der Schaaf 35.46
  Ruud Frieling 39.19
  Marleen Otten 40.29
  Mark Beekman 40.46
  Sibo van der Laan 40.51
  Rimke Musch 41.18
  Bas de Kluizenaar 41.18
  Ashley de Kluizenaar 41.19
  Jos Homringhausen 41.38
  Sylvia van Opijnen 42.26
  Sylvia Berends 42.29
  Bo van Ginkel 42.38
  Vincent van Ginkel 42.39
  Marjan Vermeer 43.13
  Eugenio van Mierlo 44.56
  Frtis Reupkes 45.55
  Kim Kaatman 46.08
  Bas Schippers 46.43
  Sandria Belt 46.49
  Jaap Wind 47.05
  Marja Klopman 47.15
  Frans de Heus 47.35
  Freddy Dooijeweerd 47.39
  Evert Schotpoort 47.40
  Ronald Bosman 47.52
  Gina Nieuwenhuis 47.52
  Marco Betman 47.58
  Simone Middelveld 48.57
  Lindsey Markus 49.05
  Ronald Huiskamp 49.06
  Judith Volker 49.17
  Marry Dekker 49.17
  Cor van den Brink 49.49
  Alie Kraal-Adema 49.51
  Sandra van 't Goor 50.06
  Silvia Hartkamp-Sloot 50.17
  Theo Makkink 50.52
  Maria van Driel 51.22
  Francy van der Riet 51.52
  Irma Kleverwal 51.49
  Inge Bokelmann 52.19
  Janke Wassink 52.52
  Simone Felder 53.05
  Otto Mengelberg 53.47
  Fred Laan 54.27
  Brenda Scholten 56.53
  Gini den Exter 56.54
  John van Vegten 57.22
  Pauly Driessen 1.01.01
  Rico van Leeuwen 1.05.29
  Anne Venema 1.05.32
  Gerda Stevens 1.06.29
  Frits Stevens 1.06.30
     
Apeldoorn Kroondomein Het Loo Marathon 3 februari 42,195 KM
  Gertjan Lahuis 3.41.26
  Ruud Frieling 4.26.38
     
Harderwijk Bosloopcompetitie 28 januari 2018 10 KM
  Elbert Voogt 45.41
  Hans van Driel 46.17
     
Arnhem Safaritrail 21 januari 2018 33 KM
  Eddy Wulfsen 3.47.34
     
    11 KM
  Nick Palapessy 49.09
     
Oldenzaal Hulsbeekcross 21 januari 2018 6 KM
  Tonnie de Winter 27.18
     
Heerde Zwolse Bosloop 20 januari 2018 21,1 KM
  Ronald Derksen 1.18.43
  Jelmer van Leeningen 1.21.25
     
    10 KM
1E M40 Jan Grashuis 35.30
     
    5 KM
  Rinus Groen 23.28
     
Holten Zuurbergcross 20 januari 2018 5 KM
  Nathalie Bourgonje 40.30
     
Egmond Halve Marathon 14 januari 2018
21,1 KM
  Marije Scholten 1.49.56
  Ingrid Rook 1.49.56
     
    10 KM
  Marco de Boer 52.50
     
Teuge Teuge Runs For Life 14 januari 2018 10 KM
  Henri Rutgers 40.40
  Bert Nijkamp 56.10
     
    5 KM
3E M Cees Weeda 18.41
     
Elspeet Bosloop 13 januari 2018 10 KM
1E M Ronald Derksen 37.14
     
Apeldoorn Klaverbladloop 7 januari 2018 10 KM
  Rob Detert Oude Weme 35.36
  Seran Nijkamp 36.09
  Shayne Rookhuizen 36.42
  Dick Elzenga 39.30
  Cees Weeda 39.40
  Frank de Graeff 40.00
  Ronald Derksen 40.00
  Ramon Lentink 41.18
  Leon Barten 42.35
  Tonnie de Winter 43.02
  Dennis van Lohuizen 43.41
  Hans van Driel 43.45
  Maurice Winterman 44.26
  Elbert Voogt 44.45
  Henk van der Schaaf 45.51
  Michel Manintveld 49.04
  Ronald Bosman 59.46
     
    5 KM
1E M Wilbert Pannekoek 18.01
  Roland Besselink 19.45
  Rinus Groen 23.26
  Lex Arends 27.03
  Erik Heidekamp 29.23
  Chris Willems 30.51
  Marco Meijerink 30.53
  Ruben Arends 31.48
  Piet Arends 31.54
  Irma Kleverwal 32.07
     
Vaassen Midwinterloop 6 januari 2018 5 KM
1E M Nick Palapessy 20.06
  Simone Middelveld 30.16
     
    16,1 KM
1E M Jan Grashuis 59.06
2E M Ronald Derksen 1.00.43
     
Soest Sylvestercross 31 december 2017 4 KM
  Gjalt Panjer 15.24
     
Epe Urenloop 30 december 2017 1 Uur
1E M Tonnie Stouten 15,581 km
2E V Nelleke Evers 10,484 km
     
Vorden Oudejaars Crossloop 30 december 2017 5 KM
  Dennis van Lohuizen 21.10
  Ed van der Zwaan 26.05
     
     
Klarenbeek Wim van Beek Crossloop 26 december 2017 10 KM
  Rob Detert Oude Weme 35.14
  Jelmer van Leeningen 36.29
  Jeroen Willemsen 36.43
  Ronald Derksen 37.14
  Dick Elzenga 39.30
  Seran Nijkamp 39.56
  Frank de Graeff 39.56
  Nick Palapessy 41.58
  Dennis van Lohuizen 42.18
  Leon Barten 42.54
  Elbert Voogt 43.14
  Hans van Driel 43.32
  Wim Jochems 43.44
  Mario Diks 43.58
  Maurice Winterman 44.18
  Henri Rutgers 45.18
  Raymundo van Egmond 45.18
  Henk van der Schaaf 45.51
  Elmer Hartkamp 46.22
  Ingrid Rook 46.42
  Marco Modderkolk 47.05
  Rob Petersen 47.21
  Lia van der Meulen 47.42
  Marianne van de Veen 47.58
  Bert Duursma 47.59
  Hans Sielias 48.01
  Benno van der Bles 49.18
  Sylvia Berends 50.38
  Jan de Graaf 50.44
  Marieke Jochems 57.13
  Trees Stens 1.09.00
     
    8 KM
  Maarten Laan 38.58
  Michel Manintveld 39.57
  Tinus Kleverwal 40.00
  Diana Smies 48.51
  Marjan van de Kraats 48.52
  Irma Kleverwal 54.13
  Fred Laan 57.12
     
    5 KM
1E M Gjalt Panjer 17.36
  Marald Brons 19.18
  Roland Besselink 20.15
  Cees Weeda 20.50
  Jan Hollak 20.50
  Rinus Groen 27.12
  Chantal Herms 30.03
  Iris Sielias 31.11
  Onno Dik 31.45
  Tamara Slief 31.58
  Simone Felder 32.07
  Angela Messink 32.07
     
Apeldoorn Santa Run 22 december 2017 2 KM
  Rita van Beem 10.31
  Chantal Herms 15.42
     
    4 KM
3E V Rachel de Weerd 15.12
  Sylvia Berends 18.52
  Carina Evertse 21.16
  Irma Kleverwal 23.47
  Judith Volker 23.53
  Iris Sielias 23.56
  Simone Middelveld 24.04
  Rimke Musch 24.04
  Lia van der Meulen 24.06
  Nelleke Evers 24.06
  Mario Diks 24.13
  Marleen Otten 24.43
     
Epe 2E Cross GOK Cross Competitie 9 december 2017 2500 M
  Gertjan Lahuis 10.31
     
Nijverdal Nijverdalse Bergcross 9 december 2017 5 KM
  Tonnie de Winter 25.28
  Nathalie Bourgonje 43.00
     
's Heerenberg Montferlandrun 3 december 2017 15 KM
  Ronald Derksen 55.37
  Nils van Elzelingen 56.48
  Jelmer van Leeningen 57.08
  Frank de Graeff 1.00.39
  Harold Peterman 1.01.11
  Dennis van Lohuizen 1.06.26
  Raymundo van Egmond 1.10.13
  Erwin Berghuis 1.14.10
  Sylvia Berends 1.17.34
     
    7,5 KM
  Gjalt Panjer 25.59
  Linda Stolk 41.01
  Paul Kok 43.31
  Ans Drost 48.13
  Gerhard Brummelkamp 48.19
  Dilek Sahin 49.06
  Gert ter Buurkes 50.05
  Esther Vinkenvleugel 50.06
  Marjolijn Mulderij 50.08
     
Heerde Sintloop 2 december 2017 5 KM
  Ramon Lentink 19.40
  Iris Sielias 28.58
  Irma Kleverwal 30.33
     
Beekbergen Spelderholtloop 26 november 2017 10 KM
2E M Elbert Voogt 45.58
3E M Leon Barten 46.09
  Hans van Driel 46.43
  Ronald Bosman 1.01.35
     
Bussloo Rondje Bussloo 26 november 2017 7,5 KM
  Frank de Graeff 29.25
  Nick Palapessy 31.24
  Maarten Laan 35.36
  Margriet Zweverink 47.10
  Fred Laan 53.12
     
    15 KM
  Marije Scholten 1.11.23
  Ingrid Rook 1.11.23
     
Nijmegen Zevenheuvelenloop 19 november 2017 15 KM
  Tonnie Stouten 53.44
  Nils van Elzelingen 56.13
  Wilbert Pannekoek 56.42
  Harold Peterman 59.28
  Rachel de Weerd 1.03.24
  Henri Rutgers 1.06.31
  Simon Beemsterboer 1.08.20
  Jan Hollak 1.08.28
  Norbert Loschelder 1.08.55
  Henk van der Schaaf 1.11.01
  Dik Musch 1.12.04
  Raoul Swelsen 1.13.59
   Leo Brummelkamp 1.14.55
  Marleen Otten 1.16.21
  Tim van Heumen 1.16.37
  Frank Vervoort 1.16.58
  Peter van Neijhof 1.16.59
  Janet van Ginkel 1.19.15
  Vincent van Ginkel 1.19.15
  Dennis Weerts 1.20.03
PR! Ed Maternum 1.20.07
  Anneke de Loos-Luik 1.21.09
  Ron Yanse 1.22.44
  Hajni Potopeanu 1.23.27
  Ingrid Leemkuil 1.28.18
  Bert Nijkamp 1.30.22
  Iris de Jong 1.37.07
  Jaya Sicco Smit 1.38.12
  Otto Mengelberg 1.38.44
  Gaby Faulhaber 1.44.43
     
Nijmegen Zevenheuvelennacht 18 november 2017 7 KM
  Erik Wiersma 41.56
  Erica Mulder 41.57
  Annegriet Bosch 43.40
  Angela Messink 45.53
  Simone Felder 46.06
  Irma Kleverwal 46.58
     
Nunspeet Zandenplasloop 11 november 2017 10 KM
  Jan Grashuis 35.39
  Frank de Graeff 39.52
  Rene van Vliet 44.14
  Titia de Wit 56.41
     
    5 KM
1E M60 Cees Weeda 19.08
  Ramon Lentink 20.04
  Rinus Groen 25.05
2E M70 Paul Kok 28.27
     
Harderwijk GOK Crosscompetitie 11 november 2017 2,5 KM
  Gertjan Lahuis 10.42
     
Rijssen Crossloop 11 november 2017 5 KM
  Nathalie Bourgonje 40.16
     
Zwolle Baanloop Pec 1910 9 november 2017 5 KM
  Johan Voorhorst 22.43
     
West-Terschelling Berenloop 5 november 2017 42,195 KM
  Mark Groote Bromhaar 3.34.22
  Gerald van de Berg 4.04.48
  Eddy Wulfsen 4.47.23
     
    21,1 KM
  Iwan van Aken 2.12.53
  Ton Smit 2.12.54
  Hans Alosery 2.13.44
  Manda Alosery-Tijssen 2.13.45
     
Vorden Grote Veldloop 5 november 2017 7,5 KM
  Ed van der Zwaan 40.01
     
West-Terschelling Kleintje Berenloop 4 november 5 KM
  Otto Mengelberg 31.20
     
    10 KM
  Ingrid Roodink 57.51
     
Epe Najaarsloop 4 november 2017 21,1 KM
  Frank de Graeff 1.32.51
  Marije Scholten 1.40.19
  Rene van Vliet 1.41.27
  Elmer Hartkamp 1.42.58
  Mynko Peterink 1.45.23
  Marco de Boer 1.52.49
  Sylvia Berends 2.07.27
     
    10 KM
  Jelmer van Leeningen 39.52
  Jan Hollak 41.18
  Dennis van Lohuizen 44.33
     
    5 KM
  Cees Weeda 19.26
  Johan Voorhorst 23.44
  Ashley de Kluizenaar 25.24
  Rinus Groen 25.33
  Simone Middelveld 30.32
  Iris Sielias 30.32
  Irma Kleverwal 32.50
     
Harderwijk Bosloopcompetitie 29 oktober 2017 10 KM
  Hans van Driel 45.18
  Elbert Voogt 45.45
     
    15 KM
3E M Gertjan Lahuis 1.05.00
     
Holten Diepe Hel Holterbergloop 29 oktober 2017 21,1 KM
  Harold Peterman 1.27.55
  Johan Voorhorst 1.59.30
     
    10 KM
  Chantal Herms 59.13
  Maria van Driel 1.00.01
     
Nijmegen Devil's Trail 29 oktober 2017 Lucifer Trail
  Nick Palapessy 57.09
  Annemiek Baak 1.29.48
  Anneke Visser 1.29.50
     
    Moenen Trail
  Lia van der Meulen 2.31.42
     
Heerde Dalli Run 28 oktober 2017  15 KM
  Rob Petersen 1.09.16
  Hans Alosery 1.13.22
  Bert Duursma 1.14.12
  Helene Geers 1.29.01
  Manda Alosery-Tijssen 1.29.26
  Simone Rietvelt 1.29.26
  Carina Evertse 1.31.21
     
    10 KM
  Rene van Vliet 45.26
  Jan de Graaf 52.08
  Diana Smies 58.21
  Geralda van den Brink 1.03.26
     
    5 KM
  Frank de Graeff 19.13
  Jan Hollak 19.16
  Rinus Groen 24.19
  Sylvia van Opijnen 26.44
     
Neede Survivalrun 22 oktober 2017 7 KM
1E M60 Chris Willems 2.08.34
     
Amsterdam Marathon 15 oktober 2017 42,195 KM
  Nils van Elzelingen 2.55.17
  Melanie Hartgers-Tjapkes 3.47.36
     
    21,1 KM
  Fred Laan 2.16.13
  Ed Maternum 2.16.29
     
     
Zwolle Baanloop Pec 1910 12 oktober 2017 5 KM
  Marco Betman 20.28
  Johan Voorhorst 22.25
     
Oldenzaal Halve Marathon 21,1 KM
  Tonnie de Winter 1.35.15
     
Hoenderloo Hoge Veluwe Loop 8 oktober 2017 5 KM
  Henry Rutgers 23.13
  Onno Dik 30.28
  Angele Messink 31.21
  Irma Kleverwal 34.35
  Frits Stevens 35.45
  Marja Klopman 38.21
  Gerda Stevens 44.16
     
    10 KM
  Leon Barten 43.40
PR! Norbert Lohschelder 43.52
  Melanie Hartgers 46.24
  Evalyne van Lokhorst 51.37
  Leo Brummelkamp 52.51
  Titia de Wit 54.03
  Hajni Potopeanu 55.34
  Ingrid Leemkuil 56.20
  Harry Kers 59.47
  Dennis Verzijl 1.03.28
     
    21,1 KM
  Bas de Kluizenaar 1.45.15
  Henk van der Schaaf 1.49.50
  Arno Buitenhuis 1.53.03
  Martijn Langenbach 1.55.20
  Maria van Driel 2.26.11
     
    Trail 28 KM
  Jan-Willem van Drieënhuizen 2.51.25
  Frans Buitenhuis 3.14.41
  Eddy Wulfsen 3.20.01
     
    Trail 15 KM
  Jan-Hendrik Wolters 1.16.27
  Maarten Laan 1.19.12
  Fred Laan 1.34.23
  Annemiek Baak 1.47.31
     
Apeldoorn Asselse 2 Mijl 6 oktober 2017 6,4 KM
1E V Rachel de Weerd 25.59
  Nick Palapessy 30.40
  Sylvia Berends 31.05
  Rico van Leeuwen 38.00
  Chris Willems 40.40
     
    3,2 KM
  Tonnie Stouten 10.42
  Henk van der Schaaf 13.30
  Bert Nijmeijer 15.31
  Bas Schippers 15.42
  Paul Kok 18.05
  Otto Mengelberg 18.31
  Rinus Groen 18.46
  Bram van der Linde 19.08
  Marco Betman 21.39